Ana sayfa Haberler

YNF Makinaları 18-21 EYLÜL 2019 JAKARTA INTERNATIONAL EXPO'ya katılıyor. ENDONEZYA

Sertifika
Çin GUANGZHOU XIEBANG MACHINERY CO., LTD Sertifikalar
Çin GUANGZHOU XIEBANG MACHINERY CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Biz daha 10 yıl sonra Yingfeng ürünlerinde işbirliği. Gerçekten iyi kalite ve rekabetçi fiyat ile. Biz iş ortağı daha sonra arkadaşı vardır.

—— Antonio

Çok profesyonel Ekskavatör parçaları tedarikçisi, soruma doğru ve zamanında cevap, Totaly benim standart karşılayabilir!

—— SHAZAD

Merhaba Sherrie, biz yüklü. Bağlantı kalitesi mükemmeldir. Lütfen seri üretim için sonraki sırasını düzenlemek. Teşekkürler.

—— Bay Jack

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
YNF Makinaları 18-21 EYLÜL 2019 JAKARTA INTERNATIONAL EXPO'ya katılıyor. ENDONEZYA
hakkında en son şirket haberleri YNF Makinaları 18-21 EYLÜL 2019 JAKARTA INTERNATIONAL EXPO'ya katılıyor.  ENDONEZYA
Çin'deki en büyük ekskavatör parçaları tedarikçilerinden YNF Machinery, 18-21 EYLÜL 2019 JAKARTA INTERNATIONAL EXPO'ya katılıyor. ENDONEZYA şu anda.

Endonezya İnşaatı Hakkında:

İnşaat Endonezya, bina ve altyapı için uluslararası bir fuardır ve Jakarta'da yapılacaktır. Bu fuar, sektördeki iletişim ve bilgi platformudur ve katılımcı firmalara burada uzman bir kitleye sunum yapma imkanı sunar. Ziyaretçiler burada çeşitli alanlarda en son gelişmeler, trendler, ürünler ve hizmetler hakkında derinlemesine ve kapsamlı bilgiler bulabilirler.

Organizatörler, fuarın 3 gününde, 19 Eylül - 21 Eylül 2018 tarihleri ​​arasında, 36 ülkeden 280 katılımcı ve Jakarta'daki İnşaat Endonezya'sına 8178 ziyaretçi karşıladı.

İnşaat Endonezya’nın 21. sayısı, Çarşamba, 18.09.2019 - Cumartesi, 21.09.2019, Cakarta’da 4 günde gerçekleşir.

YNF MAKİNE hakkında:

YNF Machinery, Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Hyundai, Sumitomo ekskavatörleri ve Atlas Copco ve daha fazlası için hava kompresörü parçaları için ekskavatör parçaları sunmaktadır.

Yingfeng İnşaat Makine Limiti hem ticaret şirketi hem de sahip olduğu fabrika sahibi bir şirkettir. Ofis ve showroom Guangzhou, Panyu bölgesinde bulunmaktadır. Çeşitli ekskavatör parçaları üretiyoruz ve satıyoruz. Kavrama, Yağ Keçesi, Hidrolik Parçalar. Ekskavatör Kauçuk Parçası Ekskavatör Elektrik Parçaları, Ekskavatör Giyen Parçalar, Motor Parçaları, Ekskavatör Filtreleri, Ekskavatör Dişlileri, Rulmanlar Ekskavatör Klima Parçaları, Ekskavatör Şasi Parçaları ve bazı hava kompresörü kaplinleri.

Tedarik ettiğimiz parçalar marka ekskavatörlerde kullanılabilir: Komatsu, Hitachi, Sumitomo, Hyundai, Caterpillar, Çanta, Liebherr, Kobelco, Kato, Sany, Lonking, Sunward, Liugong, Samsung, Daewoo, Doosan, Volvo, Cummins Isuzu, Yanmar, Kawasaki ve Mitsubishi vb.

Pub Zaman : 2019-09-19 11:28:10 >> haber listesi
İletişim bilgileri
GUANGZHOU XIEBANG MACHINERY CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Sherrie Zhang

Tel: +86-13602850555

Faks: 86-20-32364713

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)